Manga česky - Death Note, Naruto, Crying Freeman
CREW MANGA

Garfield.cz

Právě vyšlo

obrázek

Tokijský ghúl: RE 1

vyšlo: 08.07. 2019
220 stran
199 Kč

Ve světě, kde řádí lidožraví ghúlové, má někdy šanci...

Koupit

Příště vyjde

obrázek

Útok titánů 20

vyjde: 30.07. 2019
190 stran
189 Kč

Hledání pravdy o světě tam venku zavádí průzkumníky až do Titány zamořené čtvrti Šiganšina, jen co by kamenem dohodil od Erenova rodného domu....

Předobjednat

Zaslíbená Země Nezemě

obrázek Děti v sirotčinci Grace Field House žijí pod dohledem laskavé vychovatelky a zdá se, že ke štěstí jim téměř nic nechybí. Netuší však, že to je jen pozlátko, a že se z nich všech postupně stane potrava pro démony.

Čarodějova nevěsta

obrázek Patnáctiletá Čise Hatori cítí, že nemá proč žít. Ve chvíli nejhlubšího zoufalství se jí však nabídne východisko: stane se učednicí u mocného čaroděje Eliase Ainswortha. Poznává svět plný magie, ale také sama sebe.

Ocelový alchymista

obrázek Základní pravidlo alchymie zní – abyste něco získali, musíte obětovat něco stejné hodnoty. O tom, že se toto pravidlo nevyplácí porušit, se mladí alchymisté Edward a Alphons Elricovi přesvědčili na vlastní kůži.

Tokijský Ghúl

obrázek Tokijský ghúl je temný a atmosférický mix hororu a mafiánky. A to přitom začíná tak romanticky. Láskou, diskuzí o knihách a pokusem o vraždu.

Tokijský Ghúl: Dny

obrázek Přinášíme vám příběhy ze světa TG ve formátu light novel. Povídková sbírka šesti příběhů z jeho světa, které popisují události odehrávající se na pozadí čtrnáctidílné série. Příběhů, které se soustředí i na jiné postavy, než je Kaneki.

Tokijský Ghúl: re

obrázek Ve světě, kde řádí lidožraví ghúlové, má někdy šanci zvítězit jen ten, kdo se k nim přidá. Jedinou skupinou, které bojuje proti ghúlům, je ÚPG.

Bojový anděl Alita

obrázek Epická akční sci-fi o bojovém robotovi, kterého najde jednoho dne doktor na vrakovišti. O robotovi, který nemá paměť, ale dokáže bojovat. Legendární manga přináší nejen monumentální souboje, ale i velmi silné emoce.

Útok titánů

obrázek Příběh je zasazený do budoucnosti, kdy byl druh homo sapiens téměř vyhlazen podivnými obřími bytostmi, které mají lidstvo jako základní položku svého jídelníčku. Jedinou ochranou proti těmto titánům jsou vysoké zdi.

Sherlock

obrázek Vynikající japonská adaptace neméně vynikajícího britského seriálu „Sherlock“ s Benedictem Cumberbatchem a Martinem Freemanem.

Naruto

obrázek Naruto není zrovna dokonalý žák. Víc než bojová umění mu jde provokování učitelů a jiné poťouchlosti. Přesto má jeden sen. Chce se stát největší bojovníkem, co kdy žil.

Gantz

obrázek Mystici měli pravdu. Smrtí všechno jen začíná. Středoškolský student Kei Kuronu umírá pod koly metra – a vzápětí se spolu s dalšími lidmi ocitá v místnosti, ze které se nedá odejít a v jejímž středu stojí černá koule...

Death Note

obrázek Zkuste si představit, že existují bytosti zvané smrtonoši. Každý z nich vlastní zápisník, do kterého když zapíše něčí jméno a představí si při tom jeho obličej, dotyčný zemře.

Gunsmith Cats

obrázek Ještě než bylo Rychle a zběsile, byly tu Gunsmith Cats. Zběsilá akční jízda od manga klasika Keničiho Sonody, kreslíře s vášní pro zbraně a rychlá auta.

Bleach

obrázek Vznětlivý teenager Ičigo Kurosaki má kromě popudlivé povahy ještě jednu zvláštní vlastnost – vidí mrtvé lidi. Což mu nijak zvlášť nevadí... aspoň dokud nepotká tajemnou dívku v černém kimonu, která ho přesvědčí, aby se stal Sběračem duší...

Crying Freeman

obrázek Jmenuje se Jó Hinomura a je nájemným vrahem čínské mafie zvané Sto osm draků. V kriminálním podsvětí, které z něj má strach, je však známý jako Plačící drak, zabiják, který nad osudem svých obětí prolévá slzy.Seqoy | Vydavatelství Crew | Plyshaci | www.web-goodies.eu