Manga česky - Death Note, Naruto, Crying Freeman
CREW MANGA

Garfield.cz

Právě vyšlo

obrázek

Čarodějova nevěsta 5

vyšlo: 06.11. 2018
188 stran
199 Kč

  Láska je sice mocná čarodějka, ale někdy také mocný zabiják. Stařík Joel z růžové zahrady...

Koupit

Příště vyjde

obrázek

Tokijský ghúl 12

vyjde: 20.11. 2018
220 stran
199 Kč

  Ken Kaneki konečně dostává to, po čem celou tu dobu toužil – odpovědi, ze kterých si může poskládat celý obrázek o tom, co se mu...

Předobjednat

Tokijský Ghúl

obrázek Tokijský ghúl je temný a atmosférický mix hororu a mafiánky. A to přitom začíná tak romanticky. Láskou, diskuzí o knihách a pokusem o vraždu.

Útok titánů

obrázek Příběh je zasazený do budoucnosti, kdy byl druh homo sapiens téměř vyhlazen podivnými obřími bytostmi, které mají lidstvo jako základní položku svého jídelníčku. Jedinou ochranou proti těmto titánům jsou vysoké zdi.

Ocelový alchymista

obrázek Základní pravidlo alchymie zní – abyste něco získali, musíte obětovat něco stejné hodnoty. O tom, že se toto pravidlo nevyplácí porušit, se mladí alchymisté Edward a Alphons Elricovi přesvědčili na vlastní kůži.

Čarodějova nevěsta

obrázek Patnáctiletá Čise Hatori cítí, že nemá proč žít. Ve chvíli nejhlubšího zoufalství se jí však nabídne východisko: stane se učednicí u mocného čaroděje Eliase Ainswortha. Poznává svět plný magie, ale také sama sebe.

Bojový anděl Alita

obrázek Epická akční sci-fi o bojovém robotovi, kterého najde jednoho dne doktor na vrakovišti. O robotovi, který nemá paměť, ale dokáže bojovat. Legendární manga přináší nejen monumentální souboje, ale i velmi silné emoce.

Naruto

obrázek Naruto není zrovna dokonalý žák. Víc než bojová umění mu jde provokování učitelů a jiné poťouchlosti. Přesto má jeden sen. Chce se stát největší bojovníkem, co kdy žil.

Gantz

obrázek Mystici měli pravdu. Smrtí všechno jen začíná. Středoškolský student Kei Kuronu umírá pod koly metra – a vzápětí se spolu s dalšími lidmi ocitá v místnosti, ze které se nedá odejít a v jejímž středu stojí černá koule...

Death Note

obrázek Zkuste si představit, že existují bytosti zvané smrtonoši. Každý z nich vlastní zápisník, do kterého když zapíše něčí jméno a představí si při tom jeho obličej, dotyčný zemře.

Gunsmith Cats

obrázek Ještě než bylo Rychle a zběsile, byly tu Gunsmith Cats. Zběsilá akční jízda od manga klasika Keničiho Sonody, kreslíře s vášní pro zbraně a rychlá auta.

Bleach

obrázek Vznětlivý teenager Ičigo Kurosaki má kromě popudlivé povahy ještě jednu zvláštní vlastnost – vidí mrtvé lidi. Což mu nijak zvlášť nevadí... aspoň dokud nepotká tajemnou dívku v černém kimonu, která ho přesvědčí, aby se stal Sběračem duší...

Crying Freeman

obrázek Jmenuje se Jó Hinomura a je nájemným vrahem čínské mafie zvané Sto osm draků. V kriminálním podsvětí, které z něj má strach, je však známý jako Plačící drak, zabiják, který nad osudem svých obětí prolévá slzy.

reklama

předplatnéSeqoy | Vydavatelství Crew | Plyshaci | www.web-goodies.eu